קהילה

זמזום הדבורה…לא רק רכילות

חום יולי אוגוסט:  החום והשמש הצורבת שהגיעו אלינו במפתיע לא מצליחים להאיט את קצב המסיבות האירועים והירידים במחוזותינו הישראליים.

מקבץ מהיר מראה שב-10 ליולי ייערך יריד אמנים  ישראליים בוואן נייס שיכלול פעילויות, אוכל , ומפגש עם האמנים עצמם כאשר על כל רכישה תועבר תרומה לאירגונים יהודיים וישראליים בעיר.

ב-14 ליולי מארגן העיתונאי מיכה קינן מסיבה לפנויים בווילה לאונג’ הסמוך לארת’ קפה שעל שדירות מלרוז. זוהי המסיבה הפותחת את הקייץ כשהמטרה לערוך מסיבה כזאת אחת לשבוע.

ארגון גדולים מהחיים אינו נרתע מהחום והוא עורך ביום ראשון 17 ליולי טורניר פוקר שייערך בקומרס קאזינו שישתתף בו אלי אלעזרא נציגינו הישראלי בין שחקני הפוקר המובילים בעולם.אגב הזוכה בפרס הראשון יקבל מכונית ב.מ.וו.  שזהו כמעט הפרס האולטימטיבי.

אגב גם לקונסוליה יש אירוע המיועד לישראלים השוהים בחו”ל מעל 5 שנים ובו ינסו להבין מה הצרכים והעמדות של הישראלים על מנת ללמוד מהם ולשפר בעתיד את היחס כדי להחזיר ישראלים לארץ. הדיון הזה יתקיים ב-13 ו-14 ליולי.

ב-24  ליולי יערוך מת”י טיול למיטיבי לכת במסלול של כ-20 ק”מ בנהר סאן גבריאל. הטיול –צעידה  עובר לאורך הערוץ המזרחי של הנהר והוא נמצא כ-40 דקות נסיעה מטרזנה.

אז זהו, מקבץ קצר לישראלים שלאא חוששים להוציא את האף מהחדר הממוזג ולהפגש עם חברי קהילה אחרים והכל על מנת להביס את אותו חום יולי אוגוסט המתיש.

דברים שרואים משם לא רואים מכאן

בכדורסל הגובה חשוב, זה ברור לכולם.עומרי כספי התנשא לגובה של  2.06 מטר רואה את העולם אחרת משאר בני תמותה. ילדי הוואלי הישראליים זכו לראות אותו בגודל טבעי ביום שישי האחרון בסיום קיטנת הכדורסל שנערכה בגי’סיסי שבוואלי ביוזמת מי אם לא מת”י להזכירכם מת”י = מרכז תרבות ישראלי.

בקיטנה השתתפו כמאה ילדים והשתתפו באירגונה גם הג’יסיסי וביה”ס. לכדורסל רויאל בטכס הסיום השתתף גם הקונסול הכללי יקי דיין המסיים בימים אלה את תפקידו.

נוסעים לארץ בקייץ?

זמזום הדבורה בדק מחירים של טיסות לארץ כדי לקבל מושג ליוקר המחיה ויוקר הטיסה .

להלן התוצאות כשתאריך היציאה הוא יולי 18 והחזרה אוגוסט 15,כל הטיסות עם עצירה אחת:

US Air $1789; Air Canada $1869;  El Al $1938, direct flight $1924;

United Airline  $1964; Continental $1924; Delta $1971; British Airways $2111;

Alitalia $2308; and the most expensive Is B.M.I. at $5592

אז האם אתם מתפלאים שכולם נשארים פה? הרבה יותר זול לעשות את הטיול של מת”י בנהר ההוא מאשר לטייל לארץ ההיא.

בשנה הבאה בירושליים הבנויה!

Your Comment/התגובה שלך