ספורט

חדשות מהאן.בי.איי 2 / אוהד שרוף

לייקרס ביום רביעי האחרון, יצרו הלייקרס קשר עם סוכנו של שנון בראון, שבחר לא לממש את האופציה שהייתה לו לשחק בלייקרס עוד שנה, בשכר של 2.15 מיליון דולר והפך לשחקן חפשי. שנן בראון, שהיה בשנתיים וחצי האחרונות הגיבוי של קובי בראיינט, וקלע בממוצע 8.7 נקודות ב19.1 דקות, חגג ביום שלישי האחרון את יום הולדתו ה 26. החל מיום רביעי האחרון, רשאיות הקבוצות לשוחח עם השחקנים, אך נאסר עליהם לסכם עמם בעל פה ובוודאי שלא לחתום על חוזים, עד ל 9 לחודש, מועד פתיחת מחנות האימונים של הקבוצות.

כריס פול דורש לעבור בטרייד לניו יורק ניקס סוכנו של קריס פול יידע את הנהלת ההורנטס ביום רביעי, שאין בכוונתו של השחקן לממש את האופציה שלו ולחתום על הארכת חוזהו עם הקבוצה בתום העונה הקרובה והוא מבקש לעבור בטרייד לניו יורק ניקס. מנכ”ל ההורנטס, דל דמפס, הודיע לעיתונאים שיש בכוונתו לפגוש את קריס כדי לשמוע על כך ממנו ישירות. בכל מקרה, סיכויי טרייד עם הניקס נראים כרגע קלושים ביותר, מהסיבה הפשוטה שלניקס אין כרגע נכסים אטרקטיביים, שיכולים להתאים לצרכיה של הקבוצה החביבה מניו אורליאנס.

הסלטיקס לא מתכננים לוותר על רונדו.  ביום חמישי הודיע מנכ”ל הסלטיקס דני איינג’ רשמית במסיבת עיתונאים של טרום עונה בהשתתפות מאמן הסלטיקס, דוק ריברס, שאין לסלטיקס תכניות כלשהן להעביר את רונדו בטרייד. איינג’ הוסיף ואמר שאין לו כל מושג, מה הן מקורות השמועה המתהלכת בקשר לעיסקה שמתרקמת עם הניו אורליאנסהורנטס, רונדו תמורת פול.

 אטלנטה הוקס איננה שוללת טרייד של דווייטהאווארד. אוטיס סמית, מנכ”ל אטלנטה הוקס, הודיע ביום רביעי, כי ישקול ברצינות לבצע טרייד שיעביר את האווארד לקבוצה אחרת, במידה ולא תהיה לו ברירה אחרת: “…אני חושב שאצטרך קודם כל לדבר עם השחקן עצמו. אני צריך לדעת מה הוא רוצה וחושב, ורק אז לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר מבחינתה של הקבוצה”.

הנאגטס לא מוותרים על ננה כל כך מהר.  אין סוכן שחקנים אחד, שלא יצר קשר עם מנכ”ל הדנברנאגטסמאסייאוג’ירי, בנסיון לגשש בנוגע לתכניותיו לגבי הסנטר הברזילייאני שלו –ננה, שהפך לשחקן חפשי בתום העונה החולפת. אוג’ירימצידו “הרגיע” את כולם באמרו שהמשימה החשובה ביותר העומדת לנגד עיניו הינה החתמתו מחדש של ננה. “אנחנו לא בוחנים כל אפשרות אחרת” אמר אוג’ירי לעיתונאים אתמול.

 קארון באטלר מתלבט בין הקליפרס לבולס. קארוןבאטלר, שבילה את מרבית העונה האחרונה במדים אזרחיים בגלל פציעה, מתלבט בין שיקגו בולס, שנראית כמו קבוצה שעומדת להלחם על האליפות, אך לא מסוגלת לשלם לו את מה שהוא חושב שמגיע לשחקן ברמתו, לבין הקליפרס, שיש לה את התקציב והזקוקה לקלעי ברמתו בחמישיה הראשונה.

 טייסון צ’נדלר ילבש מדים חדשים ב 9 לדצמבר.   אף על פי שהמאבריקס, הביעו את רצונם לחזור ולהחתים את הסנטר טייסון על חוזה משודרג משמעותית, צ’נדלר אינו נוטה לנהל אתם משא ומתן: “אני מאמין שביום פתיחת האימונים ב 9 לחודש, אני כבר אתאמן עם חברים חדשים” אמר טייסון לכתב האי.אס.פי.אן. ביום רביעי, “אני בוחן ברצינות את כל האופציות שלי, ומנסה לברר לעצמי מה הכי מתאים עבורי”. טייסון הוסיף וציין כי הוא חש אכזבה עמוקה מחוסר התקשורת המוחלט בין המבריקס לבין סוכנו, מאז תום העונה החולפת.

 לארי מילר נשיא הבלייזרס מכחיש בתוקף שהקבוצה קבלה החלטה הנוגעת לברנדון רוי. “הטריילבלייזרס לא קבלה שום החלטה להשתמש בזכות ביטול החוזה לשחקן אחד בקבוצה שההסכם החדש עם השחקנים מאפשר, כדי להשתחרר מחוזהו של ברנדון רוי, אמר מילר במסיבת עיתונאים ביום חמישי. מילר ענה לשאלתו של בעל הטור ג’ון קנזנו, שניזון על פי דבריו ממקור בהנהלת הקבוצה.

 
הניקס אחרי גרנט היל. 
הניקס רצו את היל כבר לפני שנתיים והציעו לו חוזה לעונה אחת. הם לא רצו “להזקין את הקבוצה”. הסאנס הציעו לו חוזה לשנתיים וזכו בשרותיו. בימים אלה, מתכוונים הניקס להציע להיל המבוגר בשנתיים ממה שהיה לפני שנתיים, חוזה לשנתיים. גם הפעם הם יצטרכו להתמודד עם הסאנס, שלא מתכוונים לוותר עליו כל כך בקלות. הם מתכוונים להציע לו חוזה משודרג לשנתיים וכנראה שהניקס יאלצו להמתין שנתיים נוספות.


מייקל הייסלי, בעלי הגריזליס אומר שמארק גאסול נשאר בממפיס. 
הייסלי טוען שבשיחה עם סוכנו של גאסול הצעיר, הושגה אווירה שתאפשר משא ומתן לקראת חוזה בימים הקרובים. כידוע, הנהלת הליגה אוסרת על ניהול משא ומתן וחתימת חוזים לפני ה 9 לדצמבר, מועד פתיחת האימונים.

הנטס הולכים על טייסון צ’נדלר ועל ננה.  “יש עניין דו צדדי”, אמר אתמול איש חסר שם המצוי ב”דיבורים” בין טייסוןצ’נדלר והנהלת הנטס. “מעורב” אחר, טרח לציין שהעניין הדו צדדי, הינו משמעותי ביותר. אך למרות ההדלפות הנ”ל, מקווים הנטס להצליח לשכנע את ננה לשים על עצמו את הג’רסי שלהם. קשה להניח שהנטס יצליחו בנסיונות השכנוע שלהם מאחר והם מציעים חוזה לשנה אחת, מתוך כוונה להשאיר לעצמם את האפשרות להחתים את כריס פול או את דרון וויליאמס, בתום העונה הקרובה.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*