תרבות ואמנות

חסימות כבישים וכ-30 אלף רוכבים: כל המידע לקראת סובב תל אביב2019   מאת בועז אפרת

המרוץ התל אביבי יתקיים בפעם ה-11, ויוזנק ב-6 מסלולים שונים. בעקבות התחרות, כבישים רבים צפויים להיחסם ולגרור עומסי תנועה. גם בתחבורה הציבורית צפויים שינויים, ורבים מהקווים בתל אביב ובערים שכנות לא יפעלו בכלל

השנה ה-11 בה המירוץ מתקיים (צילום: אבי כהן)

מרוץ “סובב טורקי תל-אביב 2019” שמקיימת עיריית תל אביב יפו ייצא מחר (שישי) לדרך בפעם ה-11, ובעקבותיו צפויים שינויים רבים בהסדרי התנועה ויחד איתם עומסים רבים. במסגרת המרוץ, כ-30 אלף רוכבים צפויים להתחרות בשישה מסלולים שונים לקבוצות גיל ורמות רכיבה שונות, לרוכבי אופניים ולגולשים על רולר-בליידס.

לקראת הזנקת המקצים השונים במרוץ, ייחסמו לתנועה, החל מהשעה 05:00 ועד השעה 13:00 שדרות רוקח, רחוב התערוכה, רחוב כ”ג יורדי הסירה, רחוב 428 ונמל תל אביב. כמו כן, איילון ייחסם לכיוון דרום, מהתחברות כביש 531 לכביש 20, הירידות מכפר שמריהו לכביש 20, ממחלף שבעת הכוכבים עד מחלף וולפסון (כולל הירידות).

במרכז תל אביב ייחסמו רחוב הרברט סמואל, רחוב הירקון לכיוון דרום, צומת וולפסון, רחוב הנריך היינה, רחוב קיבוץ גלויות, דרך שלמה, רחוב שלבים, דרך יפו, רחוב אילת, שדרות ירושלים ורחוב קויפמן. כמו כן, ייחסמו לתנועת כלי רכב כל הרחובות החוצים את הצירים האלולכתבה המלאה 

כ-30 אלף רוכבים השתתפו במירוץ בשנה שעברה (צילום: דוברות עיריית תל אביב)

בנוסף לכך, חניונים לשימוש האירוע יוסדרו באצטדיון האתלטיקה הדר יוסף, חניון תחנת רכבת סבידור (ארלוזורוב), רחוב הברזל ורחוב ראול וולנברג, אצטדיון רמת גן וחניון רמי לוי (רחוב הלח”י). החניה אסורה בכל צירי האירוע מ-17 באוקטובר, בשעה 18:00 עד 18 באוקטובר, בשעה 13:00. מארגני האירוע המליצו להגיע בתחבורה ציבורית. עוד צוין כי לא ניתן להיכנס למתחמים עם בעלי חיים. כמו כן, כניסה עם נשק לא תתאפשר וגם לא הפקדת הנשק בכניסה.

גם בתחבורה הציבורית יחולו שינויים גם בתל אביב וגם בערים נוספות באזור. במסגרת השינויים חלק מהקווים לא יפעלו כלל. הפרטים המלאים יוצגו במוקדי השירות של החברות השונות.

  • שתף
  •  6 תגובות

 

Your Comment/התגובה שלך