פוליטיקה

תעשו מתיחות, יצאנו לדרך מאת: יאיר לפיד – ח”כ “כחול לבן”

 

 

יש לנו בחירות לנצח. הציניקנים יצקצקו, הרשעים ילכלכו, הספקנים יקשקשו. לא מעניין. הולכים לנצח. באנו לשנות!

 

אני פה כי אני נשבע לשרת אתכם! אנחנו פה כי אנחנו גאים במדינה הזו. במה שהיא השיגה. באנשים שחיים בה. בצה”ל, שהשותפים שלי בנו אותו. הפכו אותו לצבא הכי חזק והכי מוסרי במזרח התיכון.

אני גאה בכם. אתם מדהימים. משרתים בצבא, הילדים שלכם בצבא, עובדים, משלמים מיסים. מחזיקים את המדינה הכי מופלאה בעולם. מגיע לכם יותר. מגיעה לכם ממשלה שעובדת בשבילכם. מגיע לכם ראש ממשלה שלא עסוק רק בעצמו. אנחנו הקול שלכם. זה התפקיד שלנו. להיות הקול שלכם. להביא את הקול שלכם לשלטון.

לכל טובי הלב שאומרים שאנחנו מסוכסכים. “צרות בקוקפיט”. אני ובוגי, בוגי וגבי, בני ואני, גבי ובני, פספסתי משהו? כיסיתי את כל האפשרויות… אני אומר לכם: לא יעזור לכל מפיצי השמועות. אנחנו חברים. אנחנו יחד. רצים יחד. עד הניצחון יחד!

הגיע הזמן לשינוי. חייבים לנצח בספטמבר. ניכנס לכל משרדי הממשלה, נלך לעבוד. במקום סמוטריץ’ בקבינט, גבי אשכנזי בקבינט. במקום מירי רגב בקבינט, בוגי יעלון בקבינט. רפי פרץ וטיפולי ההמרה שלו יעופו לנו מהחיים! במקום שנתניהו יגיע לבית המשפט, בני גנץ יגיע לבית הלבן. לא תהיה ממשלה של קיצונים ומושחתים. לא תהיה ממשלה שלוקחת את הכסף של מעמד הביניים. נותנת את הכסף שלכם למי שמבטיח לביבי חסינות. לא תהיה ממשלה שתעלה מיסים כדי לממן סחטנים.

נביא את האנשים הכי טובים, הכי מבריקים. נפעיל את המכונה. הכול מוכן. תוכניות עבודה סדורות. נחזיר את ישראל לעשיריה הראשונה בעולם בחינוך. נבנה בתי חולים. רכבות מהירות. נכה בחמאס בכל הכוח. נעצור את המשבר הכלכלי. הכי חשוב. נמנע משבר כלכלי שיפגע אנושות במעמד הביניים. כבר עשיתי את זה פעם. מנעתי משבר כלכלי ברגע האחרון. הבאתי צמיחה גבוהה ואבטלה נמוכה. רווחי ענק לחברות הממשלתיות. נעשה את זה שוב. בזכותכם. בגלל הקול שלכם. בגלל העוצמה שלכם. בגלל ששומעים אתכם!

יש לנו בחירות לנצח. הציניקנים יצקצקו, הרשעים ילכלכו, הספקנים יקשקשו. לא מעניין. הולכים לנצח. באנו לשנות!

של קיצונים ומושחתים. לא תהיה ממשלה שלוקחת את הכסף של מעמד הביניים. נותנת את הכסף שלכם למי שמבטיח לביבי חסינות. לא תהיה ממשלה שתעלה מיסים כדי לממן סחטנים.

לא תהיה ממשלה של קיצוניים ומושחתים. לא תהיה ממשלה שלוקחת את הכסף של מעמד הביניים. נותנת את הכסף שלכם למי שמבטיח לביבי חסינות. לא תהיה ממשלה שתעלה מיסים כדי

לממן סחטנים.

המאמר פורסם באתר על צד שמאל

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*