בחסות

HCG הדיאטה האחרונה שלי- הדור החדש של עולם הדיאטות

סביר להניח שבעולם הדיאטות ניסיתם כבר הכל…בדקתם את הדיאטות בזק, התנסתם בתוכניות הרזייה שבועיות, ואולי אפילו חקרתם מה ההליך של שאיבת שומן.

כנראה שפספסתם את ה-HCG.

דיאטת ה-HCG מבוססת על מחקרו של ד”ר א.ת.ו סימונס, רופא בריטי שחקר בשנות ה-“50” את “מחלת” השמנת היתר. במרפאתו ברומא עברו מאות מטופלים בשנה, מה שהניע אותו לחקור את התופעה.

במהלך המחקר הוא נתקל בעובדה שהביאה לשינוי בתפיסת הטיפול שלו. נשים בהריון שחיו על תפריט דל, עדיין ילדו תינוקות בריאים בעלי משקל נורמלי לחלוטין. עובדה נוספת שגילה היא שנשים הרות מאבדות אחוזי שומן ניכרים ממאגרי השומן שלהן תוך כדי ההריון, ואולם השומן החיוני שלהן כמעט ואינו נפגע.

את הפיתרון לתופעה מצא סימונס בהורמון המופיע בתחילת ההריון ומרגע הופעתו הוא מתחיל להזרים אנרגיה למחזור הדם על מנת להזין את העובר המתפתח.

בשיטת הטיפול שלו, ד”ר סימונס בודד את ההורמון והתחיל להעניק למטופליו טיפול נגד השמנת יתר אשר כלל זריקה יומית של ההורמון בשילוב תפריט דל קלוריות. התוצאות היו מדהימות! המטופלים דיווחו שאינם חשים רעב במהלך היום, הם חיוניים וערניים ומאבדים בכל יום בין 300 ל-800 גרם ממשקלם.

ב-23 ימי טיפול(הזמן הקצר ביותר שנקבע), אפשר להשיל 7 ק”ג, וב-40 ימי טיפול(הזמן הארוך ביותר שנקבע) עד 15 ק”ג- כאשר הירידה היא נטו ממאגרי השומן בגוף, מה שמוביל לירידה משמעותית בהיקפים ובאחוזי השומן.

דיאטת ה-HCG משלבת תרסיס הומאופתי ייחודי (וכשר), המחקה את פעילותו של ההורמון ומסייע לניצול מאגרי השומן בגוף. הפעולה היא ממש כמו שאיבת שומן- השומן יורד מהאיזורים הבעייתים, מה שבעצם מונע סימני מתיחה וקמטים.

 אוכלים מעט, יורדים הרבה ולא מרגישים רעב.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק שלנו>>>

טלפון: 972524607646+
972505580131+
אימייל: [email protected]

Your Comment/התגובה שלך